FAMOS FUSTAL KUP: Dva remija i tijesna pobjeda Sjetline

Napišite komentar

Derbi drugog dana ''Famos futsal kupa'' Istočna Ilidža 2018 odigrali su Sokolovi i Orač. Utakmica je završena bez pobjednika, a nerješeno je bilo i u drugom susretu večeri između ekipa Wwin i Ermex. Sjetlina s Pala je s minimalnom razlikom savladala Piceriju Popaj. KMF Nevesinje nije se pojavio ni večeras, pa je diskvalifikovan, a naći će se i na dnevnom redu disciplinske komisije.
sokolovi orac

Lokalni derboi između Sokolova i Orača, prema očikivanjima, bio je neizvjestan. Sokolovi su poveli golom Nemanje Kneževića samo minut prije odlaska na odmor i do samog finiša utakmice imali su tri boda u džepu. Ipak, u 38. minutu Dragan Ikonić je zatresao mrežu Aleksandra Šehovca za konačnih 1:1. Okosnice obje ekipe bili su igrači KMF Tango.

U drugom susretu večeri WWin i Ermex odigrali su 2:2. Ermex je poveo u 11. minutu golom Damjana Simovića, a minut prije odmora izjednačio je Mehmed Koso. Za novu prednost Ermexa pobrinuo se Dušan Paprica u 27. minutu, a konačnih 2:2 postavio je Mehmed Koso u 32. minutu svojim drugim golom na utakmici. Ermex je završio takmičenje u grupi B sa jednim bodom, pa će za prolaz u narednu rundu iščekivati rezultat utakmice između ekipa E-Sports i Wwin, koja se igra u utorak od 19,30 časova. U slučaju da Ermex prođe u četvrtfinalnu grupu, biće uskraćen usluga Naida Ćatića, koji je večeras dobio drugi žuti karton, dok Wwin u odlučujučoj utakmici 3. kola grupe neće moći računati na Mirka Šehovca, koji je u ovom susretu zbog dva žuta, odnosno crvenog kartona morao ranije u svlačionicu.

U posljednjoj utakmici večeri Sjetlina je s 5:4 savladala Piceriju Popaj. Ovu utakmicu obilježio je rezultatski preokret Paljana, koji su poveli u 5. minutu golom Mirze Ajanovića. Do odlaska na odmor Bojan Kovačević je dva puta zatresao mrežu Gradimira Miladinovića za vođstvo Popaja od 2:1. U nastavku Davor Marković i Stefan Tadić vraćaju prednost Sjetlini. Bojan Kovačević bio je večeras prvo ime Poapaja, pa je pogodio i 30. minutu za 3:3. Tadić i Marković opet su pogađali za Sjetlinu, a Popaj je imao samo još snage da smanji na 5:4 golom Aleksandra Milinkovića u 38. minutu. U ekipi Popaja ''pocrvenio'' je Nikola Popovac, pa će propustiti sutrašnju utakmicu protiv Drina osiguranja.

SOKOLOVI – KONOBA ORAČ 1:1 (1:0)

Sportski centar Vojkovići. Gledalaca: 300. Sudije: Bojan Pejić i Marko Domazet. Strijelci: 1:0 Knećević 19, 1:1 Ikonić 38. Žuti kartoni: Knežević (Sokolovi).

Sokolovi: ALEKSANDAR Šehovac, Nikola Živković, Ognjen Erić, Amer Hadžić, Stefan Jokić, Nemanja Knežević, Dražen Novoselac, Dragan Bjelica, Nikica Purković. Trener: Mirko Čampara. Predstavnik: Natko Sudžuka.

Konoba Orač: Ognjen Zirojević, Dragan Ikonić, Dragan Bjelica, Miroslav Bjelica, Slobodan Elez, Ognjen Mičić, Dragiša Kenjić, Dejan Debelnogić. Trener: Vladimir Mijović.

WWIN – ERMEX 2:2 (1:1)

Sportski centar Vojkovići. Gledalaca: 300. Sudije: Bojan Pejić i Marko Domazet. Strijelci: 0:1 Simović 15, 1:1 Me.Koso 19, 1:2 Paprica 27, 2:2 Me.Koso 32. Žuti kartoni: Stanković, Zimonjić, Bjelica (Wwin),Ćatić (Ermex). Crveni karton: Mirko Šehovac (Wwin) u 38.

WWin: Milan Stzanković, Mirko Šehovac, Vitomir Popović, Mirnes Koso, Mehmed Koso, Jovan Zimonjić, Miroslav Bjelica. Predstavnik: Nemanja Čović.

Ermex: Milenko Ristivojević, Naid Ćatić, Milan Ruduljić, Marko Ćeranić, Elmir Omerhodžić, Damjan Simović, Đorđe Trifković, Nemanja Kovačević, Dušan Paprica. Trener: Pavle Ristović. Predstavnik: Davor Ristović.

SJETLINA – PICERIJA POPAJ 5:4 (1:2)

Sportski centar Vojkovići. Gledalaca: 300. Strijelci: 1:0 Ajanović 5, 1:1 B.Kovačević 12, 1:2 B.Kovačević 14, 2:2 Marković 22, 3:2 Tadić 25, 3:3 B.Kovačević 30, 4:3 Tadić 33, 5:3 Marković 37, 5:4 Milinković 38. Sudije: Bojan Pejić i Marko Domazet. Žuti kartoni: Tadić (Sjetlina), Milinković, Skoko, B.Kovačević (Popaj). Crveni karton: Nikola Popovac (Popaj) u 40. minutu.

Sjetlina: Gradimir Miladinović, Davor Marković, Stefan Tadić, Nedžad Hodžić, Mirza Ajanović, Gojko Kozić, Anes Džafo, Miloš Košarac, Ervin Salčin, Sedin Mulaosmanović. Trener: Bojan Brčkalo.

Picerija Popaj: Miljan Dragičević, Nikola Elez, Adnan Ribić, Aleksandar Milinković, Jovan Kovačević, Nemanja Lalović, Ljubo Miljanović, Ognjen Skoko, Bojan Kovačević, Nikola Popovac. Trener: Milan Cvijić. Predstavnik: Bane Stevanović.

Napomena i uslovi komentarisanja
Napomena: Komentari čitalaca ne predstavljaju stav redakcije portala Sarajevo-RS.com. Za sadržaj i tačnost komentara čitalaca ne odgovaramo. Sadržaj se periodično pregledava i neprikladni komentari se uklanjaju. Sarajevo-RS.com zadržava pravo brisanja komentara, kao i blokiranja korisničkog imena bez najave i bez objašnjenja.
Uslovi komentarisanja: Strogo je zabranjen govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke. Administrator će izbrisati sve komentare koji na bilo koji način vrijeđaju druge ili svojim sadržajem nisu na adekvatnom mjestu.