Upozorenje
  • JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home/sarajevo/public_html/images/Famos futsal kup 1
Obavijest
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Famos futsal kup 1

Evrogol Ognjena Erića obilježio treći dan ''Famos futsal kupa''

Napišite komentar

Treći dan ''Famos futsal kupa'' Istočna Ilidža 2018 otvoren je derbijem u kojem su snage odmjerili City Park i Sokolovi. Sarajlije su povele, ali su Slavijaši na kraju slavili s 2:1, uz evrogol Ognjena Erića. Radis doo i Kafe Verona, nakon poraza od nikšićkog Čelika u prvim utakmicama, u direktnom sudaru su odlučivali o drugom putniku u četvrtfinalnu grupu iz grupe B. Uspješnija je bila Verona, koja je slavila rezultatom 7:2. Najviše uzbuđenja viđeno je u posljednjoj utakmici večeri u kojoj su Picerija Popaj i Drina osiguranje remizirali 2:2.
ognjen eric

City Park je dobro otvorio utakmicu i u 3. minutu došao je do prednosti. Strijelac je bio Sead Kapetanović. Šansi je bilo na obje strane, a do odmora nije bilo promjene rezultata. City Park je prvom minutu nastavka imao sjajnu priliku. Alen Alić je s desne strane poslao loptu za Kapetanovića, koji se našao sam pred golmanom Aleksandrom Šehovcem, ali nije uspio da ga savlada. Kazna za promašaj stigla je u 26. minutu. Nemanja Knežević pobjegao je po desnoj strani, na suprotnoj stativi pronašao je Ognjena Erića, kome nije bilo teško da pogodi za 1:1. Sokolovi su krenuli agresivno i u 36. minutu poveli su 2:1. Dražen Novoselac izveo je slobodan udarac s lijeve strane, uposlio je Erića na deset metara, a ovaj je lijevicom postigao evorogol. Lopta se odbila od prečku i zatresla mrežu nemoćnog golmana Aldina Neradina. Sokolovi su ovom pobjedom obezbijedili prolaz u četvrtfinalnu grupu, dok će drugog putnika iz grupe D odlučiti sutrašnji duel u kojem se sastaju Konoba Orač i City Park.

Kafe Verona je već u 3. minutu povela lijepim golom Srđana Vitkovića. Njegov šut iskosa s lijeve strane završio je u suprotnom donjem uglu. Igor Radovanović je u 15. minutu uduplao prednost svog tima. Na 3:0 povisio je Nemanja Pušara u 24. minutu, a u istom minutu tračak nade za Radis donio je Mile Vasić. Sve dileme oko pobjednika riješio je Marko Tešanović u 27. minutu. Do kraja utakmice u strijelce su se još upisali Marko Koprivica, Tešanović i Pušara za Veronu, te Igor Radovanović autogol.

Picerija Popaj i Drina osiguranje završili su poluvrijeme bez golova, ali treba istaći da je bio jak ritam i ''muška'' igra. Odbrane su bile bolji dio oba tima, pa golmani Miljan Dragičević i Bahrudin Omerbegović nisu imali puno posla. Anel Radmilović je u 27. minutu imao dva odlična šuta, ali i Dragičević dvije sjajne odbrane. Minut kasnije Radmilović je imao još dva šuta, a Dragičević odbrane. Picerija Popaj se oslobodila pritiska, pa je Omerbegović u 26. minutu odlično intervenisao na šut Bojana Kovačevića. Ipak u 27. minutu morao je kapitulirati. Jovan Kovačević je izašao sam pred Omerbegovića i savladao ga za vođstvo svog tima od 1:0. Mirza Selimović je u 34. minutu uposlio Radmilovića, koji je uspio da pogodi za 1:1. Pravo uzbuđenje uslijedilo je u samoj završnici. Prvo je Aleksandar Milinković u 38. minutu iz kaznenog udarca sa 10 metara doveo ekipu Picerije Popaj do nove prednosti, a onda u 40. minutu Radmilović je na isti način postavio konačnih 2:2

CITY PARK – SOKOLOVI 1:2 (1:0)

Sportski centar Vojkovići. Gledalaca: 200. Strijelci: 1:0 Kapetanović 3, 1:1 Erić 26, 1:2 Erić 36. Sudije: Bojan Pejić i Marko Domazet. Žuti kartoni: Alić, Beširević (City Park), Bjelica (Sokolovi).

City Park: Aldin Neradin, Enis Beširević, Alen Alić, Alen Kasapović, Alen Hamzić, Sead Kapetanović, Renato Čilić, Kasim Mameledžija, Mirza Seferagić, Eldin Podbičanin. Trener: Fikret Mulić. Predstavnik: Bojan Lukić.

Sokolovi: Aleksandar Šehovac, Nikola Živković, Ognjen Erić, Amer Hadžić, Stefan Jokić, Nemanja Knežević, Dražen Novoselac, Dragan Bjelica, Nikica Purković. Trener: Mirko Čampara. Predstavnik: Natko Sudžuka.

DOO RADIS – KAFE VERONA 2:7 (0:2)

Sportski centar Vojkovići. Gledalaca: 200. Strijelci: 0:1 Vitković 3, 0:2 I.Radovanović 15, 0:3 Pušara 24, 1:3 Vasić 24, 1:4 Tešanović 27, 1:5 Koprivica 28, 2:5 I.Radovanović 36 (ag), 2:6 Tešanović 38, 2:7 Pušara 40. Sudije: Bojan Pejić i Marko Domazet.

DOO Radis: Đorđe Tešanović, Dejan Obradović, Mile Vasić, Srđan Mučibabić, Branko Popović, Vladimir Dubovina, Ljubisav Dilberović, Aleksandar Bogdanović. Trener: Nebojša Štrbac.

Kafe Verona: Nebojša Divčić, Saša Radovanović, Igor Radovanović, Danel Blažić, Đorđe Ćeha, Borislav Otović, Marko Koprivica, Marko Tešanović, Srđan Vitković, Nemanja Pušara. Trener: Bojan Govedarica.

PICERIJA POPAJ – DRINA OSIGURANJE 2:2 (0:0)

Sportski centar Vojkovići. Gledalaca: 200. Strijelci: 1:0 J.Kovačević 27, 1:1 Radmilović 34, 2:1 Milinković 38 (10m), 2:2 Radmilović 40 (10m). Sudije: Bojan Pejić i Marko Domazet. Žuti kartoni: Skoko, Milinković (Picerija Popaj), Bešlija, Selimović (Drina osiguranje).

Picerija Popaj: Miljan Dragičević, Nikola Elez, Adnan Ribić, Aleksandar Milinković, Jovan Kovačević, Nemanja Lalović, Ljubo Miljanović, Ognjen Skoko, Bojan Kovačević. Trener: Milan Cvijić. Predstavnik: Bane Stevanović.

Drina osiguranje: Bahrudin Omerbegović, Emir Sipović, Anel Radmilović, Nijaz Mulahmetović, Kenan Arnautović, Amel Handžić, Emir Đuderija, Mirza Selimović, Anes Bešlija, Bilal Jelić. Trener: Josip Lokmer. Predstavnik: Dženan Muminović.

Napomena i uslovi komentarisanja
Napomena: Komentari čitalaca ne predstavljaju stav redakcije portala Sarajevo-RS.com. Za sadržaj i tačnost komentara čitalaca ne odgovaramo. Sadržaj se periodično pregledava i neprikladni komentari se uklanjaju. Sarajevo-RS.com zadržava pravo brisanja komentara, kao i blokiranja korisničkog imena bez najave i bez objašnjenja.
Uslovi komentarisanja: Strogo je zabranjen govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke. Administrator će izbrisati sve komentare koji na bilo koji način vrijeđaju druge ili svojim sadržajem nisu na adekvatnom mjestu.