Dragan Rabota istrčao 31. Beogradski maraton dug 42 kilometra

Napišite komentar

Veteran u kik boksu, nekadašnji profesionalni kik bokser Dragan Rabota iz Pala našao se ove godine, po prvi put, na 31. Beogradskom maratonu, gdje je među 760 takmičara istrčao stazu od 42 kilometra do kraja.

dragan rabota beograd maraton 2018

Rabota se nije našao među onih 200 takmičara koji su stali prije cilja i koji nisu imali snage da istrče do kraja, naprotiv, on se našao među onim koji su istrčali stazu do kraja i tako zauzeo 510. mjesto, sa vremenom 4:52:40.

On kaže da je zadovoljan učešćem i postignutim rezultatom, s obzirom da nije lako istrčati toliko dugu stazu bez predaha.

Prvo mjesto, u kategoriji žena, osvojila je Nora Trklja iz Srbije, dok je drugo mjesto pripalo Kandise Hal iz Južnoafričke Republike. Treće mjesto osvojila je Biljana Bursać, takođe iz Srbije.

U kategoriji muškaraca čak pet prvih mjesta osvojili su Srbi, to jeste, pobjednik 31. Beogradskog maratona bio je Kristijan Stošić, drugoplasirani je bio Miloš Dajević, trećeplasirani Nenad Milosavljević, četvrtoplasirani Predrag Knežević i petoplasirani Novica Stojanović.

Posljednja izmjena Nedjelja, 22 April 2018 22:55

• Izvor: sarajevo-rs.com
Napomena i uslovi komentarisanja
Napomena: Komentari čitalaca ne predstavljaju stav redakcije portala Sarajevo-RS.com. Za sadržaj i tačnost komentara čitalaca ne odgovaramo. Sadržaj se periodično pregledava i neprikladni komentari se uklanjaju. Sarajevo-RS.com zadržava pravo brisanja komentara, kao i blokiranja korisničkog imena bez najave i bez objašnjenja.
Uslovi komentarisanja: Strogo je zabranjen govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke. Administrator će izbrisati sve komentare koji na bilo koji način vrijeđaju druge ili svojim sadržajem nisu na adekvatnom mjestu.